Punkt Seo | O nas
15284
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15284,bridge-core-1.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

O nas

Punkt SEO

Jesteśmy stosunkowo młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która za cel obrała sobie pomoc i wsparcie w zakresie SEO i innych form reklamy w Internecie.

 

Nieustannie się rozwijamy, po to aby móc zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

 

Nasz zespół doświadczonych specjalistów oraz doradztwo i wsparcie na każdym etapie współpracy doprowadzi do tego, że powierzając nam Państwo swoją stronę firmową sprawimy, że będzie ona w dobrych rękach i pozwoli Państwu w znacznym zakresie podnieść jej ranking w wyszukiwarce Google, a co za tym idzie przełoży się to na sprzedaż.

DLACZEGO MY

Oszczędzasz czas i pieniądze

Wykonujemy usługi marketingowe all in one – od stworzenia strony po jej wypozycjonowanie i wypromowanie w mediach społecznościowych.
– Indywidualny opiekun – do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania współpracy – otrzymują Państwo numer telefonu do osoby, która w razie jakichkolwiek pytań będzie zawsze dostępna pod podanym numerem.

Jasne i elastyczne warunki umowy

Bez ukrytych haczyków i zapisów.

Stała analiza i podnoszenie uzyskanych wyników

Nie stoimy w miejscu, stale poszerzamy swoją wiedzę, po to aby nasi klienci byli zadowoleni i przedłużali z nami współpracę i polecali nas innym.

Bezpieczne metody

Stosujemy wyłącznie techniki pozycjonowania nazywane White Hat SEO (zgodne z Wytycznymi Google dla Webmasterów), ściśle kontrolujemy przebieg kampanii mediów społecznościowych oraz reklam Google AdWords tak, aby świadczone przez nas usługi były skuteczne oraz przynosiły doskonałe efekty promocji Twojej firmy w Internecie..

Jak działamy?

Krok 1: Analiza strony

Przeprowadzamy pełen audyt Twojej strony pod kątem SEO

Krok 2: Strategia działania

Badamy konkurencję w Twojej branży i pod tym kątem proponujemy słowa kluczowe, na które będziemy pozycjonować Twoją witrynę.

Krok 3: Optymalizacja strony

Wprowadzamy na stronie zmiany, tak aby spełniała wymagania Google.

Krok 4: Link building

Pozyskujemy wartościowe odnośniki do Twojej strony oraz piszemy wartościowe artykuły branżowe, aby dodawać je do katalogów oraz zaplecz pozycjonerskich.

Krok 5: Wzrost pozycji Twojej strony w wyszukiwarce Google

Nasz wspólny sukces! Twoi nowi klienci – nasza satysfakcja.

q
Zaufaj profesjonalistom! Zaistniej w Internecie i pozyskuj nowych klientów i zlecenia.